• Çobançeşme Mah. Altay Sk. No:11A Yenibosna İstanbul
  • Yenibosna Merkez Mah. Saba Sk. No:3/B Bahcelievler / ISTANBUL
  • 0(212) 654 9707
  • 0212 452 36 59
  • vizyonbiye@gmail.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Vizyon Biye Hakkımızda

Vizyon Biye, 1994 yılında kaliteli üretim ve sürdürülebilir kalkınma anlayışını yansıtmak amacıyla kurulmuştur. Tekstil üretimine katkı sağlamak ve üretimin yüksek standartlarda gerçekleşmesine olanak tanımak adına sürdürülen faaliyetlerinde daima daha iyiyi hedeflemiştir. Kemer astarı, jamboy kesim, tül biye, verem kesim, tela ve tül biye gibi ürünlerin müşteri beklentilerini karşılaması hedefiyle üretime yön verir.

Vizyon Biye adından aldığı güç ve vizyonlu bir marka olma ideali ile sürdürdüğü çalışmalarında sektörün öncülerinden bir tanesi olur. Vizyon Biye adını daima en yukarıya taşıma hedefi olan yönetim anlayışı ve personelinin titiz çalışmaları başarıyı ön plana çıkaran unsurlar olmayı başarır.

Üretim süreçlerinde insana ve doğaya saygılı bir anlayış benimserken bu anlayıştan hareketle sürdürülebilir çevre anlayışını daima ön planda tutar. Çalışmalarının insan odaklı olmasında Ar-Ge çalışmalarından ciddi güç alan Vizyon Biye, yarınlara umutla bakmayı sağlayacak adımlar atar. Kalitenin sıra dışı çözümlerle mümkün olduğuna inanan anlayışı daima önemseyen Vizyon Biye sadece markalaşma sürecini değil vatandaşlık bilinciyle hareket etmeyi de arzu eder.

Yurtiçinde ve yurtdışında başarılı satış grafiklerine sahip bir marka olmanın güveniyle yeni yatırımlara imza atar. Kemer astarı, jamboy kesim, tül biye, verem kesim, tela ve tül biye ürünleriyle kaliteyi sürdürme arzusuyla gerçekleşen yatırımlarda değer yaratma arzusu temel ilkelerdendir.

Kaliteyi sadece anlayışı ile değil sertifika ve uluslararası standartlara uyum ile yakalamayı arzu eden Vizyon Biye, ürettiği her üründe farkını yansıtır. Görsel ve işlevsel açıdan Vizyon Biye ürünlerinin kendini fark ettirmesi adına gerçekleşen çalışmalar sadece Vizyon Biye adını değil iş ortakları, tedarikçiler ve bayilerin de sektördeki gücünü arttırır. Satış süreçlerinde sadece kalite ve müşteri memnuniyetine değil aynı zamanda rekabetçi çözümlere de dayanan Vizyon Biye her konuda en iyiyi sunmayı arzu eder.

WhatsApp